MARIA GALLAND PARIS

MARIA GALLAND, která patří k TOP 5 ve světě kosmetiky, objevuje se pouze v nejprestižnějších salonech krásy a přináším nám už přes 50 let exluzivní ošetření pleti.

Je pro Vás připravena individální péče dle Vaší potřeby, jelikož pleť je jako mozaika a má různorodé potřeby. Jedinečné ošetření Vám přinese harmonii pleti i duše, ponoříte se do dokonalých kombinací vůní, které na sebe navzují v každém kroku.

Čeká Vás individuální přístup, prémiové produkty, díky kterým jsou výsledky viditelné  po prvním ošetření.

Možnosti ošetření:

60 min ošetření, při kterém Vás seznámím s kosmetikou Maria Galland, domluvíme se na požadovaném výsledku a představě kterou máte, pak přejdeme k samotnému ošetření, které Vás provede světem značky Marie Galland, na závěr dostanete doporučení jak se o pleť starat při domácí péči.

 

45.minutové čistící detoxikační ošetření pleti, kdy pleť hloubkově vyčistíme. Nový způsob čištění pleti, nechte svou pleť znovu se nadechnout. Obnovení vitality a energie pleti.

 

Blahodárné ošetření dodá perfektní komfort suché i velmi suché pleti.

 

90 min ošetření Hydra´Global, které dodá Vaší žíznivé pleti energii. Toto ošetření Vám přináší hydrataci, svěžest a okamžitou energii. Studie uvádí zvýšení hydratace o 36%* po jediném ošetření. Součástí tohoto ošetření je profesionální hydratační hydrogelová slupovací maska, která má jedinečné výskedky při hydrataci pleti. 

 


90.minutové anti-age ošetření s okamžitě viditelným liftingem pleti, toto ošetření přináší revoluci při boji proti vráskám a to jak na obličeji, krku, tak i na dekoltu. Viditelné vypnutí pleti ihned po ošetření, pusobí v pokozče dloudobě a v kombinaci s domácí péčí dosáhneme neuveřitelnách výsledků. Součástí ošetření je liftingová slupovací maska pro dokonalý výsledek.

 


K 90 min ošetření barvení a úprava obočí  zdarma.